В автомобільному центрі «Паритет» до 30 листопада ви можете придбати версію Limited автомобіля Tucson за зниженою вартістю - 795 000 грн. Купити авто за акційною ціною можна починаючи з 7 вересня.


Limited - це автомобілі, які поставляються на територію України безпосередньо з Південної Кореї. Інші ж авто привозяться до нас в країну з чеського заводу, який розташованний в місті Ношовіце.

Hyundai Tucson Limited за акційною ціною

Автомобіль оснащений продуктивним 2-літровим мотором, сполученим з автоматичною КПП на шість ступенів. Hyundai Tucson Limited має передній привід.

Крім того, автомобіль оснащується таким функціоналом:
- 6 подушок безпеки
- Система електронного управління курсовою стійкістю (ESC)
- Двозонний клімат-контроль
- Система обігріву паливного фільтра
- Додаткова система обігріву салону
- Система моніторингу об'єктів в «сліпих» зонах
- Круїз контроль
- Камера заднього виду
- Електрорегулювання сидіння водія і переднього пасажира
- Обігрів керма і передніх сидінь
- Датчик світла
- Підтримка Bluetooth і т.д.

Умови кредитування при придбанні авто Hyundai Tucson Limited найбільш вигідні на вітчизняному ринку. Детально про програму Hyundai Finance ви можете почитати, клікнувши на посилання.

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів обмежена. За детальною інформацією звертайтесь до консультантів за тел.: (044) 537-24-05.

Спеціальна пропозиція діє до 30.11.2018 в автоцентрі «Паритет». Ціна актуальна станом на 08.10.2018. ПДВ включений у вартість. Ціна може бути змінена без попереднього повідомлення покупців.